| zuzuma a întrebat:

In timp ce faci dragoste este posibil sa iti vina menstruatia?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, deoarece menstruatia se poate porni in orice moment. Pornirea menstruatiei este "programata" hormonal deci se poate in orice moment al zilei, nu are nicio legatura cu sexul.

| Pământul a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Daca nu are legatura cu sexul inseamna ca pot avea si eu menstruatie? mentionez ca sexul meu este masculin.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Pământul):

Se pare ca nu ai suficient discernamant si/sau spirit de observatie daca nu ai reusit sa intelegi la ce se refera cuvantul "sexul" in acea propozitie. Ar fi cazul sa apelezi uneori si la logica sau tu vorbesti doar pentru a te afla in treaba. Parerea mea.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este foarte posibil!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil.

| gemeni6226 a răspuns:

Sigur si mie m-i s-a intimplat de multe ori.

| peperonies a răspuns:

Da...

| peperonies a răspuns:

Piratii adevarati nu se tem de marea rosie.

unui soldat adevarat nu ii e frica sa isi murdareasca sabia de sange.

| MrLucas a răspuns:

Da se poate, fosta mea prietena a patit-o.

| Alexxei87 a răspuns:

Nu vad de ce nu ar fi posibil!