| LauraOT a întrebat:

Buna feteleor! Deci pe 30 mai mi-a venit ciclu si m-a tinut pana pe 3 iunie, iar pe 8 am facut sex neprotejat cu prietenul meu si si-a dat drumul in mine! Azi pe 26 iunie am facut un test de sarcina si in primele 10 minute a iesit decat prima liniuta! Dar cand m-am uitat la la vreo ora jumatate la lumina se vedea o umbrulita foarte putin vizibila! abia daca o vezi! Testul e cel barza! nu stiu ce sa mai cred! o iau razna! ajutati`ma

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cand iti faci testul respecta instructiunile, daca scrie sa te uiti dupa 3 minute sau 5, atunci uitate nu dupa o jum ora,repeta testul si fi atenta [desi erai cum e mai naspa cand ai tras partida de sex, cred ca esti norocoasa sa nu fi ramas], testul barza e un test precis, repeta testul

| ιυвιтα a răspuns:

Trebuie sa refaci testul, eu asa stiu

| Denisadeny1 a răspuns:

Eu zic sa te duci la un cabinet de ginecologie si sa vezi daca esti insarcinata sau nu...