| Anonim87 a întrebat:

Buna feteloor :*. Am si eu o problema cu acneea. Am multe pete rosii pe fata. de la cosuri. le am de vreo 2 ani si nu mai trecsad. Medicul mi a recomandat skinnoren. L a folosit cineva? Da rezultate. si in cat timp? big grin Sau recomandati mi voi ce creme pentru pete mai stiti. sau remedii naturiste.Multumesc mult :X Fuuundoi:*

6 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Si eu am fost la dermatolog si mia recomandat skinnoren si a dat rezultat dupa terminarea tratamentului.:*

| malinne a răspuns:

Skinnoren am folosit.la recomandarea dermatologului...Este foarte bun si eu una sunt multumita de elhappy

| anka_7915 a răspuns:

Skinnoren este f puternic, se utilizeza in cazul acneei f puternice dar daca ti la recomandat medicul inseamna ca ai nevoie de el.petele rosii de pe fata sunt urme ale cosurilor sau? ca nu intelg. daca sunt urme de la cosuri sau daca sunt cosuri ale caror radacina inca este inauntru iti recomand sa ii propui medicului de familie un bilet de trimitere la un masaj cu zapada carbonica.happy...la mine a dat rezultat, skinnorenul il am si eu acasa insa l-am aplicat pe o suprafata mica afectata de acnee si nu a dat rezultat, din contra sa cicatrizat cosul si mi-a ramas semn... iar de atunci nu l-am mai folosithappy

| ZabaricitoviciBuăăă a răspuns:

Stiu cum e am trecut si eu prin asta si am fost si eu la doctor si mia recomandat skinnoren dar la mine nu sia prea facut efectul

| nikname a răspuns:

Daca ai pete nu e bun skinnorenul, daca ai acnee ia zineryt

| RedHead25 a răspuns:

Si eu aveam cosuri multe pe fata...si am baut argila timp de 2 luni si mi-a trecut (argila are acelasi gust ca si apa)