| Bulicanu_Marina_1995 a întrebat:

Buna fetelor!
As vrea sa va intreb.
Am un ten problematic. Pete rosii si ceva cosuri!
Cosurile imi mai trec dar de pete nu pot scapa sad stie cineva ceva remedii care ati folosit si v-au ajutat?

Răspuns Câştigător
| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Pentru pete este foarte bun untul de cacao crud. Gasesti unul foarte bun pe elemental, il poti amesteca(,) cu ulei de arbore de ceai sau cu ulei de cocos happy

1 răspuns:
| Andra2814 a răspuns:

Pentru petele rosii eu folosesc o crema de la ivatherm (am gasit.o numai in farmacia sensiblu). E foarte buna si nu e chiar scumpa. Funda?