| smile4u a întrebat:

Buna fetelor! Am o intrebare: ati folosit epilarea cu zahar? cum vi s-a parut? Daca ati incercat-o cum ati preparat acea crema?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam inutil sa folosesti zahar pentru epilare cand sunt atatea metode bunehappy Am asistat la o epilare de genul si rezultatul a fost dezastruos big grin

| xxdeeaxx a răspuns:

Dalaughing a fost o prostie. "crema" am preparat-o parca dintr-o cana de zahar si zeama de la o lamaie. dar te sfatuiesc sa nu o faci, in primul rand ca trebuie ca de la ultima epilare pana la epilarea cu ceara sa treaca 3-4 saptamani. daca vrei sa te epilezi du-te la un salon, e cel mai bine.winking