| MisterDariusBoy a întrebat:

Care ati incercat epilarea cu zahar? indeparteaza tot parul? cum vi s-a parut?

11 răspunsuri:
| Adrian1997 a răspuns:

Cu zahar vanilat sau pudra?

| Panda15 a răspuns:

Cum vine asta?happy
EXPLICA daca vrei big grin

| Naomitza a răspuns:

Pai am auzit ce nu e dureroasa daca sti sa te epilezi poti sa te uiti pe youtube si acolo o sa gasesti cum sa te poti epila...este si ff usoara de facut in casa...iti tr numa lamaie zahar si un pic de apa. acum vreau sa ma epilez si eu asa.baftahappy

| WeeD a răspuns:

Si in ziua de azi ma doare. straight face
Glumesc.
Nu am incercat happy

| MisterDariusBoy explică:

Pai nu trebuie sa explic nimic happy care au incercat stiu despre ce e vorba big grin

| Blake1 a răspuns:

Da am auzit de metoda asta.am incercat de vreo 3 ori, dar din pacate nu mi-a iesit niciodata compozitia calumeastraight facemi se pare ff greu sa iti dai seama cat sa o lasi pe foc. oricum trecand peste asta m-am chinui cu ce mi-a iesit mielaughingsi na am incercat pe o portiune mica si mi s-a parut super eficienta adica pe putin 4 saptamana pe bune.si firele cand cresc sunt ff subtiri.vb serios nu e ca la reclama la produsele de epilat:"pana la 300 saptamani"...dar nu la chestia asta e super buna.merita sa o incerci si tu...si daca vrei sa-mi spui cum tzia iesit compozitia pentru ca eu am incercat de 3 ori dif si niciodata nu am avut noroc.suckssad.

BAFTAAAA:*:*:*

| daniela36783 a răspuns:

Te rog sa imi explici cum se face si cat de eficienta este? mersi multa
funda

| contpublic a răspuns:

Dar ti-e de unde ti-a venit ideea?:/ intreba-l/o pe fata/baiatul de la care ai au zit!

| karyna1992 a răspuns:

Ink nu am auzit de epilarea cu zahar.

| alexandrutza_5404 a răspuns:

Te rog poti sa imi explici si mie cum se face asta?

| Anna_4461 a răspuns:

Eu am încercat, si da îndepärteazä tot pärul dar dacä îl faci acasä iti ia mult timp sa te epilezi. De fapt eu am cumparat zaharul in cutie, nu l-am facut eu acasa. Firele de par nu mai cresc repede.