| SuperEu_8198 a întrebat:

Buna fetelor, am si eu o intrebare, ce anume v-ar afce pe voi cele mai fericite intr-o relatie, cum sa se comporte prietenul cu voi... etc... Vreau sa stiu tot, Astept cat mai Multe Raspunsuri! :* >:"

~Dau Funda~

6 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Iubire, timp, atentie, respect, comunicare.

| simiiii a răspuns:

Heii. pai pe mine m-ar face fericita intr-o relatie sinceritatea, loialitatea, afectiunea. nu stiu mai multethinking
Cel mai mult mi-ar placea la un baiat sa fie:
Dragutz
Intelegator
Tandru
Romantic ( dc nu )
Amuzant
Sa nu ma exaspereze cu telefoanele
Sa iesim destul de des in oras
Sa fie mai matur daca se poateblushing
Sa arate destul de bine ( adica daca eu ma ingrijesc el de ce sa nu o faca?raised eyebrows )
Si sa ma sprijine in tot ceea ce fac.blushing in general cam atatbatting eyelashes sper ca te-am ajutat`happy:*

| bunny112 a răspuns:

Acum aici depinde de la fata la fata altele vor cadouri, bani... sa fie duse peste tot pe cind altele se multumesc cu iubirea lor ceea ce mi se pare si normal ca intr-o relatie sa existe comunicare, intelegere, sinceritate si o iubire f mare.eu pun pret f mult pe sinceritate caci daca omu de linga mine e sincer pai imi va zice si incer cit de mult ma iubeste, cit de mult tine la mine...deci sinceritatea face multe intr-o relatie.

| ιυвιтα a răspuns:

Eu as vrea sa-mi fie loial in primul rand!
Sa fie tandru, atunci cand sunt suparata sa stie sa ma alinte!
Sa comunice cu mine despre absolut orice!
Sa primesc flori, dar nu neaparat!
Sa ma iubeasca, sa mi-o spuna destul de des...
Sa nu ma preseze asupra anumitor chestii pe care eu nu vreau sa le fac!
Sa nu ma minta!
Sa ma aleaga pe mine in locul prietenilor sai!
Sa fie alaturi de mine la bine si la rau!
Cam atat sper ca te-am ajutat!
Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe dracu

| Antoniia458 a răspuns:

Plimbari prin parc, pe la o prajitura, mult timp sa petrecem impreuna, dar sa nu fii disperat ca ea s-ar putea sa-ti dea papucii.Succes! Sunt multumita de prietenul meu si a facut cam tot ce am scris...