| unanonim34gfd a întrebat:

Bună, fetelor. Cât timp ați rezistat cel mai mult fără sex și cum v-ați comportat în tot acest timp? Ați fost nervoase, agitate, ciufute, iritate șamd din cauza abstinenței? Ce faceți, de obicei, când sunteți pe stop dacă partenerul este excitat și vrea neapărat sex? Ce faceți pentru a-l calma (pe partener)?

2 răspunsuri:
| BryBard a răspuns:

Te abtii, daca tii la ea trebuie sa o intelegi si sa ai rabdare, punete in locul ei, nu cred ca ti-ar conveni, ai rabdare ca nu pleaca nicaieri.Si s-a nu te apuce fanteziile s-a ii aduci vorba de oral ca nu toate fetele sunt de acord cu asta.

| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Pai sa iti dau un exemplu din propria experienta... ieri mi-a venit stopul si intr-adevar iubitul meu era in "calduri"si l-am calmat facandu-i un sex oral. S-a calmat, s-a simtit bine si nu a mai avut nevoie de o partida de sex. Si atunci cand suntem "ne******" noi fetele nu ne comportam chiar atat de monstros cum credeti voi. Poate suntem usor nervoase, dar nimic mai mult. Eu de ex nu am nicio problema daca nu fac sex o perioada de timp! Imi astept cuminte partenerul si fac asta cu el, am pofta doar atunci cand este el langa mine, in rest nu...