| anonim567833 a întrebat:

Ce părere aveți despre o relație la distanță? Oare este posibil ca o femeie să nu-și înșele partenerul dacă ea este plecată într-o altă țară la muncă pentru câteva luni? De exemplu dacă voi, fetelor, ați avea o relație cu un băiat și el sau unul din voi ați pleca 5-6 luni în străinătate, ați putea să rezistați fără sex atâta timp, dacă l-ați iubi cu adevărat? Sau dacă, să zicem că acolo ați întâlni un alt tip de care sunteți atrase iar într-un moment, aveți ocazia să faceți sex cu acel tip, dar doar sex, ați face-o având în vedere că actualul vostru partener ce se află la mare distanță de voi, nu ar ști nimic?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, noi nu sa rezistam fara sex, intram in sevraj laughing. Normal ca putem! Eu una nu as face-o, oricat de tare m-ar atrage persoana respectiva.

| Credinoameni a răspuns:

CE lume ipocrita! Suntem oameni cu nevoi. Aici e o chestie de nevoie nu de moralitate. In ziua de azi toti inseala 10 din10 fie fizic fie psihologic.
SI tu CE vrei sa-ti spuna ca o Sa Te insele Sa fim seriosi
Laba nu poate inlocui sexul

| Nevm a răspuns:

Ma, stii cum e aia, daca nu aflii, nu te doare.Da raman eu cu dezamagirea aia fata de mine. Oare chiar atat pot? Atat de lasa sunt? Pentru cateva partide imi dau la o parte iubitul?
Depinde de moralitatea tipei, de standarele ei, de cat de mult se respecta.

| AndreeaSexoasa69 a răspuns:

Nu cred ca as face-o si daca as face-o as tacea si m-as desparti de partenerul meu nu as vorbi cu el deloc si m-as retrage asa. pentru ca ma dezamagesc pe mine si m-as considera atat de prejos incat nu merit ceea ce am.

| Efemerida a răspuns:

Dacă o femeie te iubeşte, nu va întreţine relaţii sexuale cu altcineva, nu contează cât de mare ar fi dorinţa, poate să aştepte.

| nutrbnume a răspuns:

Pai incearca sa te intalnesti cu fata aia din cand in cand si cand te intalnesti imbato dezbraco si ***