| Kristelle a întrebat:

fetelor! Cum a fost la voi primul act sexual? V-ati simtit rau? (Ofer fundita celui mai sincer rasouns!)

Răspuns Câştigător
| DDede a răspuns:

Pai depinde cat de mare este si placerea pe care o ai,rau nu are de ce sa-ti fie, adica mai ales daca prietenul tau are grija de tine, si crede-ma ca asta este foarte important, mai ales daca este prima data! La mine una a fost extraordinar, iti dai seama ca a fost frica dar placerea a intrecut-o! Sper ca te-am putut ajuta! Iti urez toate cele bune!happy

2 răspunsuri:
| Kristelle explică:

Raspuns*

| ramonikdulcik a răspuns:

Eu m-am simti foarte bine ma durea putin capul si simteam usturimi in zona genitalalove struck as mai face inca de multe ori chestia