| madonnamyfavouritesinger a întrebat:

Voi fetelor, ce ati simtit la primul act sexual? numai durere?

Răspuns Câştigător
| Christal a răspuns:

Nu e vorba neaparat numai de durere...
e un sentiment frumos.sa ii arati cuiva ca tu chiar tii la el nu stiu ce sa zic...dar in principiu este diferit de la om la om.prima a2a a3a oare sunt mai neplacute dar apoi totul devine foarte ok.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deea89 a răspuns:

Si la mine la fel... durere la inceput si dupa placere big grin

| iOnUtsidyAnA a răspuns:

Durere&placere :X ramane de neuitat crede-ma cel putin pentru mine!

| Djalina a răspuns:

Nu stiu daca voi uita vreodata acele momente... durere si max satisfactie!