| ZeroBarat1 a întrebat:

Buna fetelor,cum vi se pare un baiat cu dintii lui naturali,galbeni sau aproape albi, fata de un baiat care ii are perfect albi? cum vi se pare? va atrage albul stralucitor sau e ok oricum?

Răspuns Câştigător
| Criiistinutsa a răspuns:

Nu stiu daca, conteaza neaparat culoarea lor (deoarece acestia pot fi galbeni pentru ca fumeaza, bea cafea, etc.) ci conteaza sa aiba o respiratie fresh smug si sa fie ingrijit bineinteles!
Deci, stai linistit!thinking
Fundaa?happy

7 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

Salut, pai desigur ca pe o fata o va atrage dintii albi si stralucitoti, dar nu-ti face griji nu trebuie sa pleci la un dentist sa tii inalbeasca asta duce la slabirea lor, oricum respiratia sa fie placuta, ordonat sa fie si sa te speli pe dinti dimineata si seara, si atunci fetele te vor observa happy succes

| Sim0 a răspuns:

Pai. as prefera un baiat ingrijit :d. Bine, asta nu consta neaparat in dinti foarte albi, doar sa fie curati si sa aiba o nuanta de alb placuta. Nu galbeni.

| melissaandra a răspuns:

Pai un alb stralucitor e mai ok decat un galben dar oricum nu conteaza decat persoana dai funda? te rog din inima

| GuessWho95 a răspuns:

Ingrijit,da. Daca acu stai cu baietii pentru dintii lor oh go on e clarbig grin

| AlleSiiAtat a răspuns:

Paii happy nu cred ca conteaza ce culoare au dintii lui laughing. conteaza sa il placi happy