| tudorgrigoras a întrebat:

Fetelor, cum vi se pare un baiat (cu dintii galbeni)? Ati vrea sa fiti cu asa un baiat? Zic ca eu am dintii galbeni si ma deranjeaza cand sunt cu vreo fata. Dar vreau doar parerea vostra fetelor, cum vi se pare?

7 răspunsuri:
| GirlLăvHell a răspuns:

Pasta de dinti ajuta foarte multa...Ia incearc-o!

| Cristiann25 a răspuns:

Ai auzit de dentist? Mergi si albeste-ti dintii si apoi n-o sa mai ai probleme cu acest complex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum sa mi se para...Il pun sa se spele pe dinti laughing.

| Voidwithin a răspuns:

Asta e marea ta problema, dintii ii poti albi.

| Yaseminn a răspuns:

Hei... Nu trebuie sa fii jenat de culoarea dintilor tai,deoarece nu toate fetele urmaresc culoarea dintilor. Dar tinand cont ca mai sunt si fete "rele" tu ar trebui sa nu iei in seama toate rautatile...
Nu toti putem avea dintii albi ca varul, mai avem si defecte... Nu trebuie sa fii jenat.

Cred ca ar trebui sa ai o igiena dntara corespunzatoare, iar cu timpul, dintii isi vor mai schimba culoarea...

Deci, gandeste pozitiv!

Sper ca am fost de ajutor :d

| moniiica a răspuns:

Sa fim seriosi... daca cineva te iubeste, iti iubeste si calitatile si defectele.Crezi ca nu vei mai fi placut asa din senin din cauza unui mic defect? Eu cred ca problema e la tine, invata sa ai incredere in propia imagine

| Mur_Bia_1998 a răspuns:

Se poate spala pe dinti, si gata -_-...