| fdsfsdfsddffddf a întrebat:

Bună, fetelor. Dacă partenerul vostru v-ar spune că are această fantezie/dorință de mult timp: Să faceți sex cu cel mai bun prieten al său într-o mașină. Dacă prietenul său este un tip mai atrăgător decât partenerul, ați accepta asta, având în vedere că partenerul nu ar avea nimic împotrivă și v-ar da chiar el voie?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Ce relatie e aceea? O vecina a mea, la o varsta respectabila deja, cand vorbeste de sotul ei spune: "al meu". Si e foarte sugestiv. Daca nu esti al meu, daca nu sunt al tau, nu e nici un fel de relatie serioasa, e ca si prostitutia, o faci cand si cand, cand ai chef, si cu cine ai chef.
Si nici macar nu poate fi vorba de dragoste, atita timp cit il vede pe prietenul partenerului mai atragator. Ori partenerul e "cel mai", ori e doar relatie pentru anumite interese, fie ele si comune.

5 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Sunt singurul care nu s-ar baga in asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce intr-o masina? eu vreau intr-un balon cu aer cald.

si iubi sa ne filmeze cu drona.

| christall a răspuns:

Nu m-as baga. Daca el are fantezia ca tu sa culci cu multi baieti, te-ai prostitua? Unde exista respect de sine? Nu mai zic de iubirea lui care e lipsa.

| ShamelessQboy a răspuns:

Dar dacă iubita ta ar fi bi, si ar dori să mai aduca o fata frumoasa sa faceti sex in 3, ai accepta?

| alinagara1049 a răspuns:

Asi accepta