| Patrick2121 a întrebat:

Bună, fetelor. Dacă ați fi într-o relație cu un bărbat dar s-ar întâmpla să cunoașteți pe un alt bărbat mai frumos și mai atrăgător decât actualul iubit al vostru iar între voi ar exista acea *chimie* și tipul acesta v-ar propune să vă întâlniți pe ascuns și să faceți sex, doar sex, fără implicări emoționale. Ați accepta să vă întâlniți cu acel bărbat dacă ați fi foarte atrase de el, bineânțeles... fără ca al vostru iubit să știe? Ați pățit să fiți puse în situația descrisă de către mine? Aștept părerile voastre și vreau să nu fiți ipocrite și să ziceți exact ce s-ar întâmpla cu voi dacă s-ar pune problema să fiți puse în această situațiehappy

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Ce bine ca mai frumos și mai atrăgător ca iubitul meu nu exista! happy

| Patrick2121 explică (pentru Ririru):

Să-nțeleg că partenerul tău e un alfa cu penisul acela perfect la care visați toate: lung, gros și drept... așa-i? happy

| Ririru a răspuns (pentru Patrick2121):

Exact asa. Drăguțule, când exista dragoste ADEVARATA nu exista altul! Nu vezi pe altcineva, iti vezi sufletul pereche cel mai frumos pe pamant. Asa mi vad eu iubitul, pentru ca ii împărtășesc o dragoste sinceră. Asa sunt eu, trăiesc in basme, a mi se scuza faptul ca nu fac parte din turma.

| Patrick2121 explică (pentru Ririru):

Da, te înțeleg. Ești o fire sensibilă și romantică dar hai să fii sinceră o clipă și să-mi zici: Dacă iubitul tău ar fi avut penisul mic ai mai fi fost atrasă atât de tare de el? Ai mai fi stat cu el, spune sincer?

| zăGhost a răspuns:

Nu as accepta. Daca nu iti pasa de cel de langa tine te desparti si gata, nu inseli.

| AlexSalling a răspuns:

Nici eu nu-s fata, dar cred ca da (doar daca nu exista sentimente la mijloc). Daca nu-l iubesti pe actualul, dar iti place sa faci sex cu el (sau mai multe, alte motive) si gasesti pe unul sexy rau de tot, eu n-as ezita. Sincer, du-te si...f**** laughing

| UnTipObisnuit a răspuns:

Nu sunt fata, dar.
Ce rost ar mai avea prima relatie, daca tu esti dispusa sa pleci cu cineva doar ca arata mai bine.
Cum te-ai simti tu daca maine ar veni iubitul tau sa-ti zica ca te-a inselat cu cineva doar pentru ca avea posteriorul si pieptul mai mare?

| Aikoo a răspuns:

Hey, eu am fost pusa intr-o situatie asemanatoare. Pai, in cazul descris de tine, eu as ramane cu iubitul meu, si l-as refuza pe acel barbat. Nu cred ca merita sa inseli o persoana care ține cu adevarat la tine, indiferent ca gasesti pe cineva mai atragator sau mai nu stiu cum. In fine, nu toate fetele gandim la fel, insa eu asa as face happy