| xzzzxzxxzxz a întrebat:

Această întrebare se adresează fetelor: Dacă ați fi într-o relație de mult timp cu un băiat și v-ați afla la un eveniment în compania mai multor persoane, (dar nu cu partenerul) într-un apartament, iar acolo s-ar afla și câțiva tipi frumoși iar după ceva alcool, distracție, dans etc doi dintre tipii respectivi încep să flirteze cu voi și vă propun să faceți sex cu amândoi... Dacă ați avea certitudinea că partenerul vostru nu va afla iar tipii respectivi ar fi foarte atrăgători, ați accepta asta?

13 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nuuuu

| xzzzxzxxzxz explică (pentru Freya1):

De ce minți? Fii sinceră și spune că *da, mi-ar plăcea, doar asta e fantezia noastră, a tuturor fetelor, să o facem cu doi tipi...*
Sau ai încercat și nu ți-a plăcut? Că știi cum e, nu poți să zici nu până nu testezi, sau dacă zici nu înseamnă că ai făcut-o dar nu ți-a plăcut. Așa-i?happy

| Freya1 a răspuns (pentru xzzzxzxxzxz):

Nu am facut si nici nu am sa fac. Daca as avea o fantezie cu asa ceva prefer sa o tin de fantezie si nici decum sa ma culc cu doi necunoscuti rupta de beata la o petrecere, nu asa se indeplinesc fanteziile.
Nu am de ce sa mint pentru ca sincer nu imi pasa fiecare are dorintele, fanteziile, si mintea lui daca eu am spus ca nu m-as culca cu 2 tipi necunoscuti la o petrecere cand is manga si iubitul meu este acasa inseamna ca asa e...

| xzzzxzxxzxz explică (pentru Freya1):

Ok...Dar dacă i-ai cunoaște pe tipii respectivi și nu ai fi într-o relație...atunci ai vrea, sincer? happy

| Freya1 a răspuns (pentru xzzzxzxxzxz):

Nu mai nu am fantezii din astea

| YouandI a răspuns:

Nope

| GrungyCacti a răspuns:

Nu. Eu personal oricat de bauta as fi nu am ganduri din astea.
O data am baut un cidru si doua beri intr-un club si eram destul de ametita, si mi s-au facut propuneri (de saruturi) si de fiecare data am refuzat chiar daca nu eram intr-o relatie.
Depinde de fata, ce principii are.

| MidnightR a răspuns (pentru GrungyCacti):

Nu stiu cine mai e atat de prost sa creada scuza cu alcoolul.

| tCOCOc a răspuns:

Categoric nu.
Dacă sunt într-o relație nu mă mai interesează nimeni.Pe toți băieții îi văd un mare 0 în fața mea.Mă gândesc numai și numai la iubitul meu, mi se pare foarte urât mai ales din partea unei fete să accepte așa ceva.Adică, dacă știi că ți-ai trage o nu numai cu iubitul tău, atunci de ce ți-ai mai face un iubit? Stai singură și sari la toți în poală.
Părerea mea.

| relian a răspuns (pentru tCOCOc):

Numa fete bune pe aici, dara cum zicea cineva toate fetele bune is deja luate.Se pare ca baiatu nostru are fantezii, ori se uita prea mult la filme porno laughing

| tCOCOc a răspuns (pentru relian):

Ei da, deci e bine dacă te-ar înșela iubita ta nu? Super

| relian a răspuns (pentru tCOCOc):

Am spus ca esti fata buna, asa cum gandesti, deci a fost ceva gen un compliment.

| tCOCOc a răspuns (pentru relian):

Apreciez ❤️