| OneLa16 a întrebat:

Buna fetelor si baietilor, mie imi place mult un baiat care este in cuplu deja cu o fata de 3 luni, el imi da semne de atentie, fara ca ea sa stie si el ma place, spune ca ii trebuie putin timp sa se desparta de prietena din prezent. Ce sa fac sa-l cuceresc si mai mult? sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| cristina_8819 a răspuns:

Sincer cred ca nu ar trebui sa te bagi in relatia lor.asteapta sa vezi ce o sa faca el. daca se desparte de fata respectiva si vn la tine e ok dar acum cand e cu ea nu.i mai da atentie...s.ar putea sa fie doar ceva trecator atentia lui pentru tine.sincer stiu ce vorbesc. funda?

1 răspuns:
| alonet a răspuns:

Pai o sa fie cu tine la un momendat si dupa 3 luni, ghici ce? fara sa stii el face ochii dulci uneia pe care considera el ca o place mai tare decat pe tine apoi ii spune ca se va desparti de tine curand... deci se merita?