| LiveTheMoments a întrebat:

Ce le place fetelor la un băiat? Dar baietilor la o fata?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aspectul fizic indiferent de sex, a place fizicul cuiva e ceva involuntar apoi vezi si ce carcater are, eu asa fac stiu din start ca cu fetele frumoase nu am sanse ca alea vor barbati frumosi sau unele bogatasi asa ca pun accent si pe carcater, trebuie sa fie acel ceva sa ma atraga la ea nu doar fizicul acel ceva chimia aia

| Clorox a răspuns:

Felul lor de a fi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu este o intrebare mai persoana si este asa in general, cred ca felul cum arata, baietii se uita la formele fetelor si chiar si fetele se uita la fundul baietilor, in principal la aspectul fizic, inaltimea, greutatea si asa mai departe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi spun ca fizicul, dar de exemplu acel baiat frumos de pici e un om rau, are un caracter josnic si nu te respecta. Pai si atunci ce faci? Il pui intr-un glob de sticla sa te uiti la el cat e de frumos. laughing Asta se aplica si la fete.
Da este adevarat ca si aspectul fizic conteaza, dar asta pana in momentul cand iti dai seama ca degeaba esti frumos exterior si in interior esti un om urat.(acele persoane le numesc eu urate)
Dar ca sa raspund la intrebare, prefer ca un baiat sa aiba bun simt, sa stie sa respecte o fata si cel mai important sa fie frumos din interior. happy

| CinVasileeee a răspuns:

Mie imi place la o fata sinceritatea, si caracteru asta ma face sa ma indragostesc rau de tot hehehe