| monicutza_5552 a întrebat:

fetelor si voi baietilor vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi!
am o relatie de 4 ani, doar ca relatia noastra sexuala este putin plictisitoare sa zic,
nu am scapat inca de inhibiti big grin, si vreau sa fiu mai indrazneata cand e vorba sa fac dragoste cu prietenul meu.
+ ca sunt genul care nu prea 'vorbeste' in timpul actului sexual!
si as vrea sa fiu si eu mai diferita putin, sigur i-ar placea
dati-mi si mie cateva sfaturi, exemple sa incing putin atmosfera! orice functioneaza la voi fetelor, sau bineinteles la voi baieti, ce va place, ce va excita, ce sa place sa va spuna iubitele cand faceti dragoste!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa vorbesti cand o faci.Asta in mod sigur ne enerveaza.
Imbraca-te si tu mai sexy, daca are fetisuri(de ex. vrea sa porti ceva anume ca sa-l incinga)nu ezita.
4 ani de relatie e foarte mult.Fii si tu mai indrazneata, mai ales ca-l cunosti de atata timp.Incercati si pozitii noi.
Uite niste site-uri utile:
http://www.kudika.ro/......exual.html
http://www.euforia.tv/rubrici/76/relatie/
http://www.cosmopolitan.ro/love-sex/

| pursisimpluAlex a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne enerveaza? vorbeste in numele tauwinking Nu-ti place sa=ti zica o fata nu te opri etc etc? ori la tine nu apuca sa zica "a" ca tu esti gata oh go on

| plosnitapufoasa a răspuns:

Sa ie tu initiativa de a face sex.(sa mergi tu sai propui). sa iti iei o tinuta de aia de stiptioza sexi da nu vulgara. fai un striptis.pr meu zice cai naspa sa vorbesti in timpul actului sexual.fai o surpriza gen trandafiri vin lumanari(pat cu asternuturi albe) melodia lui preferata de dragoste. folositi pozitii noi. (pentru asta te poti uita in kamasutra o gasesti pe net) schimbati locatia in care faceti dragoste. daca va iubiti scapa de orice inhibitii si faceti absolut orice vi se pare excitant. eu zic ca aceste lucruri te vor ajuta. sper ca ti-am fost de ajutor.

| plosnitapufoasa a răspuns:

Miai lasat un mesaj. da eu nu pot trimite inapoi am statut de junior daca vrei sa vb lasa-mi id. la intrebarea asta ai nevoie de detalii sau la alta nu stiu unde sa te ajut. lasa-mi id si vb.