| Corasonsalvaje a întrebat:

Buna TPU.O intrebare pentru baieti in special dar pot raspunde si fetele.Cum sa imi innebunesc iubitul inainte sa facem dragoste, in timpul actului sexual dar si dupa..adica cand se uita la mine dupa sa ma manance din priviri chiar daca a terminat? El nu prea e genul care sa geama sau ceva..doar isi schimba expresia fetei si respira mai greu atunci cand ii place.Problema este ca eu nu sunt atenta mereu la astea..si lui ii place uneori sa il domin(alteori ma domina el.) iar eu nu prea stiu cum sa il innebunesc asa..chiar as vrea odata sa fac ce vreau eu cu el e un fewl d efantezie insa nu stiu ce le place barbatilor,ce ii excita etc. Spuneti-mi voi, baietilor, cum va place..Va rog sa nu radeti d e mine dar nu am experienta.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Citeste despre Petting, cultiva-te!

http://www.inspiratiedemoment.ro/cum-se-cuceresc-barbatii/

| Corasonsalvaje explică (pentru PsihoSex):

Multumesc.Macar tu nu ai dat un raspuns urat

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Adevarul este ca, desi la majoritatea ne plac cam aceleasi lucruri, mai sunt si multe altele, care se spun si se cer, fiecare om fiind foarte diferit, cu sensibilitati tegumentare de grad diferit! Ca sa fie bine, trebuie sinceritate, deschidere, simtul umorului, altruism si toleranta, fireasca dorinta de a experimenta si lucruri noi, etc, etc. Success!

| iulianIulianus a răspuns:

Sugei pl