| RapGod a întrebat:

Buna fetelor! Sunteti atrase fizic de baieti sau numai noi suntem atrasi fizic de voi? ce parere aveti? Funda!

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ochii aleg primii,intotdeauna!
Fie fata,fie baiat,simtul estetic e primul sensibilizat si primul care da "verde" oricarei apropieri.
Asa ca,si fetele sunt atrase fizic de baieti.
Singura diferenta este ca ele nu constientizeaza intotdeauna lucrul asta,atractia pentru un baiat concretizandu-se intr-un scenariu cuminte in mintea lor,plimbari de manuta,sarutari fierbinti si atat, in timp ce baietii, mai practici, au din start imaginea in care isi vor dragosti "aleasa", ca un scurt metraj xxx, in varianta HD!
happy

| Florennce a răspuns:

Bună. Atracţia fizică nu e de durată.
Iubirea, chiar dacă sună a clişeu, trece dincolo de aceste bariere pe care uneori ni le impunem cu proprie voinţă.
Însă, la modul general pentru noi, femeile, e diferit. Putem observa mulţi băieţi drăguţi, frumoşi şi să-i apreciem, să ne simţim chiar atrase însă nu ne-am culca cu ei, nu am putea s-o facem decât cu cineva pe care îl iubim, altfel nu simţim nimic, pentru că noi punem sentimente în orice.
Bărbaţiilor, însă, le e foarte uşor să se culce cu o femeie şi să se simtă chiar bine indiferent dacă le iubesc sau nu.
Atracţia fizică intervine, bineînţeles la ambele sexe la un nivel mai mare sau mai mic. Aceasta este determinată de anumiţi hormoni, adică face parte din natura noastră.
Cert e că femeile simt diferit de bărbaţi şi invers.
Există şi excepţii, dar în cea mai mare parte e cum ţi-am povestit mai sus. happy
O seară bună!

| Danysan a răspuns:

Atractia e reciproca. Unele totusi se uita si la partea materiala.Cine nu e de accord sa ma contrazica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu are muschi nu ma uit. fizic.

| Foxyyyy a răspuns:

Da,normal ca suntem.

| contαbαndonαt a răspuns:

Nu mami, noua nu ne pasa deloc de aspectul fizic la barbati! de s-ar putea, nici n-ar mai conta daca ar avea o burta cat vaca de mare, chelie, mecla de luat la suturi, respiratie de canal s.a.m.d. ...nu, pentru noi conteaza doar frumusetea spirituala, stii tu, aia interioara cica.Adica matele, ficatul, rinichii, intestinul gros

| ridhimagupta a răspuns:

Daca nu are muschii eu nici nu ma uit la el

| ByCats a răspuns:

Unele fete sunt atrase de fizic dar sunt si altele la care conteaza mult mai mult calitatile si sufletul baiatului

| Selima a răspuns:

Estas loco? cand o sa vezi o tipa ca se uita lung la tine in metrou, sa stii ca deja isi face filme cu tine

| anonim_4396 a răspuns (pentru Selima):

Bravooo laughing) ce sa te astepti de la un rapaman?