| mTw a întrebat:

Salut.
Si voi sunteti de parere ca fetele sunt atrase de "asa zisii baieti rai"?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele/femeile sunt atrase de 10% din barbati cu restul se compromit ori le baga in zona morti ori stau cu ei din frica singuritati, acel barbati 10% sunt barbati alfa care sunt frumosi, populari, inteligenti, comportament de alfa deci sunt hotarati si puternici, fetele nu sunt atrase de badboys ele sunt atrase de barbati atragatori, frumosi cu patratele faza cu badoys e inventata de restul de 90% masculi beta care doar isi explica ei sau afirma ca femeile sunt materialiste, singurul lucru care atrage o femeie este aspectul fizic restul sunt basme, sunt barbati rai si urati dar cine naiba se uita la ei? ai impresia ca daca esti un barbat rau fata aia va deveni oarba si va trece peste uratenia ta? masculi alfa sunt violenti din cauza hormonului masculin, se stie ca acel hormon te face agresiv e dovedit stiintific dar nu inseamna ca a fi agresiv esti atragator pentru sexul opus, si noi si ele iubim frumosul si dumnezeu iubeste frumosul, cui nu-i place cei frumos? dar ne mintim ca nu conteaza aspectul fizic pentru ca suntem urati asta e adevarul, asta e ca nu conteaza banii ca nici eu nu am, omul mereu se minte

| OldSoul a răspuns:

Fetele sunt atrase de multe lucruri...
Si desigur, difera de la fata la fata, dar in general extremele se atrag.
De aceea o fata cuminte, care a fost ascultatoare in copilarie si si-a vazut de scoala va tinde sa se imprieteneasca cu un badboy, deoarece el e diferit fata de ea, el are libertatea de care ea are nevoie, si cel mai adesea e atrasa de acel tip, datorita diferentelor, adic el este exact ceea ce nu este, sau nu a fost ea.
Acum ce e drept, de viitor nu prea este o astfel de relatie, deoarece badboy-ul va dori mereu libertate, plus ca pana la 22-24 de ani nu prea au ganduri serioase baietii, si vor cam aventuri, nu toti, dar majoritatea, iar fetele se ataseaza cam mult, mult mai mult decat baietii.
Si cum in fiecare relatie care nu merge cineva sufera, in cazul de fata cel mai adesea este fata.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Sunt atrase de baieti rai si tupeisti nu de fraieri care nu au curaj sa se bage in seama cu ele. Dar baietii rai sun gelosi si violenti asa ca ar trebui sa nu se bage in seama cu ei daca sunt de genul asta

| mbncf a răspuns:

Nu, fetelor le plac băieții buni.

| Anonymous412 a răspuns:

De obicei asa se intampla.
Majoritatea fetelor sunt impresionate de tupeu, muschi, si cei care se i-au de altii.
Dar mai sunt si fetele carora le plac si baietii "Cuminti"

| Iuliausurelu a răspuns:

Cred ca sunt fete carora le place asa zis baietii rai.Dar cred ca fetelor cuminti no sa le placa baietii rai. Elele tot la cuminti vor trage.

| Divy a răspuns (pentru Iuliausurelu):

laughing Amuzant că realitatea dovedește altceva

| SabineeZazz a răspuns:

Fiecare fata e altfel... cele care sunt dragute si invata vor baieti buni,calmi,care sa le faca sa rada, iar cele mai rockere vor baieti rai, cu motociclete, note mici, jos cu scoala etc.etc.etc.