| corina_7558 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre baieti?

12 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da fetelor, dar dati un raspuns complet, pentru toate categoriile de baieti, vreau sa stiu si eu ce parere aveti despre "noi"

| Angelique a răspuns:

La ce te referi?

| Mayar a răspuns:

Adevarul e ca TOTI baietii, dar TOTI, asta ma infurie cel mai tare, - se uita dupa alte fete, chiar daca au o prietena, si in mintea lor, ia ce sani are, oio, ia ce fund are, si din astea. pe cand majoritatea fetelor nu se uita dupa baieti, si am cateva prietene pentru care pot baga mana in foc.
A doua chestie: nu sunt sensibili! In loc sa ne trimita felicitari, sau macar una asa de bun simt cu o poezie, copiata de pe net, macar sau deranjat, nu?! E asa de mult si de eficient, dar nuuu!
A treia chestie: conteaza exteriorul, desigur, nu ca daca vine hotul, sa fug eu ca baiatul in brate ca el nu e capabil sa fuga cu mine. deci cat de cat, sa poata sa te ia in brate, si sa fie prezentabil, nu trebuie sa fie nu stiu ce frumusete ca atunci are fite:"vezi cine e el!".
Interiorul conteaza, dar niciodata nu spun nimic romantic, sau care sa vina din interior, si sunt chestii atat de usoare! E i nu apreciaza cuvintele, pe cand pentru fete cuvintele sunt un domeniu sensibil, dar si de efect.
Pana la urma am criticat baietii, dar totodata le-am oferit solutii. hmm thinking
A, si baietii ar trebui sa stie ce e aia munca, nu sa fie niste ''printese'' ca atunci cine e ''printul''?! Noi?!
big grin

| XtmCamiii a răspuns:

Uni sunt niste porci oh go on nu stiu cum sunt fetele dar nici nu vor sa descopere pasiuni chesti sau stiu un baiat care de 1 martie i-a facut cadou unei fete un martisor sub forma de bretara si o ciocolata si de 8 martie un colier cu doua inimi fff frumos (si + de asta erea si din argint) baieti ca astia nu prea sa mai gasesc cei care se mai gasesc au si pretenti de la o tala sa aive sanii tate dar el nu va trai toata viata cu frumusetea trebuie sa se si inteleaga
un baiat difera de altul de la caracter la altul
te pupa Adda

| Lovξ a răspuns:

Pfff,da asta da intrebare.laughingSincera sa fiu exista multe categorii de baieti dar parerea mea in general despre un tip este " mai intai sa il cunosti " si apoi sa iti faci o parere pentru ca baietii in ziua de azi sunt foarte vicleni si daca vezi un baiat mai cuminte si mai retras asta nu insemna ca el este cum pare si poate fi:-s...si mai sunt unii baieti care se dau smecherii Pamintului dar care nu e nimic de capul lor si in final cand ii cunosti ajungi sa vezi ca este nu stiu.sentimental si poate mai cuminte...sincera sa fiu daca ar trebui sa iti sp parerea mea despre un baiat ar trebui sa scriu incontinuu vreo 10 zilelaughing love struckpwp:*

| GigiSecuristu a răspuns:

Depinde la ce parte a corpului te gandesti sau poate vrei doar un suflet sunt foarte haotic azi, sa ma ierti.

| Killaritza a răspuns:

Fiecare baiat este diferit in felul lui...ca si noi fetele si baietii sunt foarte diferiti insa toti vor acelasi lucru pana la urma cred ca stii la ce ma refer dar exista si baieti care pot sa tina la o fata sa o iubeasca dar altii doar isi bat joc trebuie sa gasesti un baiat pe care sa il testezi sa aflii daca te iubeste cu adevarat sper ca te-am ajutat aceasta este parerea mea despre baieti nu cred ca toti sunt la fel pentru ca nici noi fetele nu suntem lafel...pa-palove struckwave

| AlexaDi23 a răspuns:

Baietii sunt o provocare...dar in unele cazuri merita efortulhappy:d

| CacatInPraf a răspuns:

Mitocanii draculuirolling on the floor!

| CacatInPraf a răspuns:

Nikolle esti proasta PUNCTZ