| ionika17 a întrebat:

FeTelor v-a plac baietii bruneti, cu ochi negri?

Răspuns Câştigător
| Douapunccteunics a răspuns:

Sunt mistolove struck

14 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Da. Sunt genul meu! Dar trebuie sa aiba si alte trasaturi care sa ma atraga.

| Lovely a răspuns:

Nu iti poate placea o persoana doar dupa par so ochiwinking asta e clar!

Cu ceva ani in urma aveam un fix cu baietii bruneti cu ochi albastri dar mi-am dat seama ca asta chiar nu conteaza! coincidentza face ca persoanele la care am tinut cel mai mult sa fie in acelasi tipar " bruneti cu ochi negri"

| тecнιннιlα a răspuns:

Iubesc unul de mai bine de un an laughing. Deci DA imi plac love struck laughing.

| xxdd a răspuns:

Mie aia imi plac cel mai mult. Nu caut sa fie blonzi sau sateni, cu ochi verzi sau albastri pentru ca asa sunt mai rari.
Majoritatea sunt bruneti cu ochii caprui/negri si sunt suuuberbitati love struck.
Aia sunt cei mai cei love struck

| nighter a răspuns:

Brunet cu ochii verzi aici. Ma incadrez pe undeva sau trec pe lentile de contact si vopsea de par? rolling on the floor laughing

| qLoveSmileღ a răspuns:

Hey, mie imi place ca un baiat sa fie blond cu ochi albastrii; x

| Laura_2393 a răspuns:

Da, mai ales ca ochii negrii se intalnesc mai rar in Romania.

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Pai, mie imi plac fooarte mult bruneti cu ochii verzi smug, dar si negribatting eyelashes.

| unaboona a răspuns:

La nebunieeee...mor dupa ei

| roxanaaa a răspuns:

Ahh niste bunaciuni =p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne plac baietii care scriu corect love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA droolingce buni sunt!

| cristine a răspuns:

Baietii bruneti cu ochi negri:X:X sunt indragostita lulea de unu de vreo 2 ani:X:X

| Luckian_9112 a răspuns:

Asa ca fratilor MerGeti La Bronzat cu Voii... si la vopsit happy DAcA VRETI bibelouri langa voi happy