| AndriciTpu a întrebat:

Fetelor, voua va plac baietii cu pistrui, bruneti?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Pnetru mine nu conteaza cum arata baiatul de cre o sa ma indragostesc. Nu am preferinte fiindca nici inima mea n-are.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi plac, cativa pistrui nu ma deranjeaza

| Roxana121 a răspuns:

Brunetii imi plac.DAR Pistrui NOOOOOOOOOOOO

| MaliciousDeath a răspuns:

Imi plac brunetii in general.Si pistruii sunt ok, plus ca pana acum n-am intalnit niciun baiat cu pistrui care sa mi se para urat din punct de vedere fizic.Si eu am putini pe obraji, dar nu se vad asa bine.Deci da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt mai rari big grin.

| Commapoint a răspuns:

De ce nu. pistruii sunt chiar cute, iar parul brunet la baieti, e dragut. Conteaza si fața :"D.Parul brunet si putin mai lung ar fi genial. Bafta! ^^

| Smillee a răspuns:

Salut! mie una numi prea plac, dar daca baiatul nu are pistrui muiti si desi atunci ini plac dar daca are ici colo un pistrui se mai poate...

| Georgiana67 a răspuns:

Nu