| Celcestietot a întrebat:

Buna, fetelor. Va place sa fiti abordate face to face de baieti, si vi s-a intamplat de multe ori sa fiti abordate? Cum ati reactionat?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intotdeauna am preferat sa fiu abordata numai face-to-face.
Urasc codosii care vin cu barfa sa-ti faca lipeala sau biletele strecurate in poseta.

Intotdeauna am apreciat barbatii care ti se uita in ochii tai cand iti vorbesc!

De altfel am apreciat asta nu doar la barbati ci si la femei, sefi, colegi si tot omul cu care am vorbit, sa ma priveasca in ochi fiindca increderea vine din privire!

| Goddessss a răspuns:

Da, fiind mai timida e mult mai ok asa.
E foarte ok

| Celcestietot explică (pentru Goddessss):

Interesant raspuns. Ti s-a spus pana acum daca pari o persoana abordabila sau nu?

| Goddessss a răspuns (pentru Celcestietot):

Mi s- a spus ca oamenilor le place sa aibă o conversație cu mine, pentru ca știu sa o mențin si ca diversific foarte mult subiectele.
(asta numai dacă tu vb cu mine)
Ca eu sa ma duc la cineva (in special barbat) si sa-i zic sa ne împrietenim mai mult bate spre 0.
Nu e orgoliul problema, nici frica de eșec, ci rușinea

Atâta)

| Goddessss a răspuns (pentru Celcestietot):

Sincer mi se zice ca nu par ff abordabila (asta e din cauza stilului vestimentar si din cauza faptului ca eu nu s cea mai expresiva persoana)
Am fata aia '' resting''
Nu forțez nimic niciodată, nici măcar zâmbetele
Dar după ce ajungi sa ma cunoști, is cea mai open persoana care sa existe

| Celcestietot explică (pentru Goddessss):

Foarte bine.
Poate ca nu este frica de esec, ci sa nu creezi o atmosfera ciudata, eu asa ma gandesc. Eu cel putin cand am mai fost abordat de tipe, le-am cam refuzat, desi cred ca ar fi meritat o sansa totusi.

| Celcestietot explică (pentru Goddessss):

Pare interesant. Sincer, cand vezi o persoana inabordabila, nu prea te bagi in seama cu ea, eu ma gandesc cel putin ca nu e interesata sau ca are figuri si asta ma scarbeste (bine, nu zic de tine, ci in general si cand este vizibil asta). Dar presupun ca schitezi si tu un macar mic gest de atentie atunci cand se uita un tip la tine care chiar ti se pare dragut ^^

| Goddessss a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu te au atras fizic sau ti s-a părut ceva '' suspicious''?

| Goddessss a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu ca unu mic
Eu dau stare maxim (dar cu bun simt) nu ca o psihopata totuși

| Celcestietot explică (pentru Goddessss):

Mergeam eu pe principiile mele tampite, unul dintre el fiind ca daca vorbesc cu o fata sa imi concentrez atentia asupra ei laughing, desi nu e ca si cum le-am cunoscut indeajuns de bine pe cele carora le-am acordat atentie, s-au dovedit ca nu meritau, dar dupa cum am zis, eu am facut o considerand ca este din respect.

| Celcestietot explică (pentru Goddessss):

Oh, pai asta e super