| anonim_4396 a întrebat:

fetelor! Vi s-a intamplat vreodata sa aveti vise erotice si sa va treziti cu o durere acuta de ovare? Mie mi se intampla de fiecare data cand am un "vis spumos", dar cand sunt treaza nu m-au durut niciodata ovarele, oricat de excitata am fost. Care ar putea fi explicatia?

Răspuns Câştigător
| StGaLLa a răspuns:

O acumulatie de presiune probabil unele persoane la un vis erotic pot avea si orgasme asta ar putea fi explicatie dupa un vis "spumos" happy

3 răspunsuri:
| Mada1920 a răspuns:

Te-ai excitat involuntar in vis, se intampla adesea fetelor asa cum si baietii au asemenea nopti "ude".

| Gillian a răspuns:

Iti zic eu. Inseamna ca te va cere de sotie si veti trai fericiti.

| Lica_Sebastian_Costin_1993 a răspuns:

Sugi ****.
Pizda