| bibydraguta a întrebat:

as vrea si eu mai multe raspunsuri din pareta fetelor si va rog fara batai de joc sau altele. fetelor pe voi de fiecare data cand ati avut un contact sexual va durut adica ati simtit o durere? si dupa cat timp nu va mai durut si a fost chiar placut.mersii pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| corina_8946 a răspuns:

Buna eu sunt corina si am 24 de anii si am si doi copii si de fiecare data cand o fac cu sotul meu tot am dureri
motivul este ca femeile care sunt strampte in bazin vor avea mereu dururi daca vrei sa vb despre asta asta e id meu Angel.alex11 corina te pup pa

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pai am simtit durere cred ca aproximativ o luna, din ce in ce mai mica. Acum nu simt durere niciodata, dar n-am mai facut dmult pauze lungi.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu e normal sa te doara! Acordati mai multa atentie si timp preludiului, ca sa te lubrifiezi! Si atentie si la igiena, protectie=Prezervativ!, atmosfera, un pahar de vin, pentru relaxare si dezinhibare, o muzica faina, comunicare sincera, cooperare, rabdare, si va fi bine! Success!

lolita
| lolita a răspuns:

Durere nu am simtit niciodata.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Aproximativ trei saptamani, dar sotul meu a avut rabdare cu mine nu m-a bruscat si a fost o durere suportabila.

| JustMeFlory a răspuns:

Depinde! De ex daca stau o luna fara sa fac nimic sigur ma va durea.Si nu sunt singura careia i se intampla asa.Chestia asta difera de la una la alta.Sii stii cum e unde e durere vine si placerehappy
Si in plus daca stie baiatul sa te excite, durerea nu va fi chiar asa rea de fiecare data.

| Ioana_8202 a răspuns:

Si p mine ma doare d fiecare data... dar am o luna d cand am avut primul contact sexual... poate mai tz nu vor mai fi dureri...kiss

| pas a răspuns:

Si eu am aceeas problema fetele au dreptate, referitor la pauza. Succes si sa fi fericita!

| Brigitta a răspuns:

Pai da, mai ales daca o faci cum zice JustMeFlory dupa mai mult timp de pauzahappy Pana te lubrifiezi doare un pic, dar oricum e placuthappy
Poate ai nevoie de preludiu mai lung, sa te relaxezi si sa intri in atmosferahappy

| sunset_3848 a răspuns:

Parerea mea este ca ai si vaginul mic... dar cred ca un preludiu lung te va ajuta sa te relaxezi indeajuns cat sa simti placerea pe care ti-o poate oferi actul sexual! Enjoy it!