| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Fostul meu iubit este in aceeasi clasa cu mine.
Suntem despartiti de ceva timp
Iar eu nu stiu cum sa fac sa-l evit,sa nu ma mai uit la el!
Tot timpul in fata mea se da la alte fete si incearca sa ma faca geloasa.
Colegii nostri nu stiu ca noi am fost impreuna,iar acum el face tot ce poate numai ca sa imi faca rau, pentru ca stie ca l-am iubit foarte mult

Răspuns Câştigător
| GabrielaRuxandra a răspuns:

Pai este simplu cand vezi ca se da in fata ta la altele ignora-l si incearca sa comunici si cu alti baieti.Tu trebuie sa uiti de el chiar daca l-ai iubit.Nu te merita eu cred ca tu esti o fata tare sensibila si in cazul asta trebuie sa fi tare si sa treci peste.
Te pup! :*

2 răspunsuri:
| Copiliţă a răspuns:

- IGNORANTA! Uh, asta doare cel mai tare, fa-te ca nu-l vezi, fa orice alta activitate si ignora-l complet! O sa-l faci sa planga!

| romeo007 a răspuns:

Cum sa il eviti? simplu, fa alte activitati, vorbeste cu colegii, ignora-l, stai si tu cu baieti la povesti, fi indiferenta fata de el, nu merita tipul daca asta incearca sa iti faca rau