| Nicollettaa a întrebat:

Fostul meu iubit a inceput sa vorbeasca tot mai mult cu prietena mea cea mai buna( cat timp noi am fost impreuna ei nu au vorbit niciodata). El stie ca ea are prieten de 5 ani dar spune ca vrea sa fie doar prieteni, i-a propus sa iasa in week-end in club mai multi prieteni(inclusiv iubitul prietenei mele). Fostul meu iubit i-a povestit prietenei mele (Georgiana) ca noi ne-am despartit din cauza mea etc. Nu mai inteleg. Oare chiar vrea sa fie prieteni sau poate ceva mai mult sau incearca sa ma faca geloasa? Precizez ca eu si fostul ne-am despartit intr-un mod mai urat

Răspuns Câştigător
| șnițăl28 a răspuns:

Sallut! S-ar putea ca el sa vrea sa te faca geloasa sau, prin ea (Georgiana) sa fie mai aproape de tine. Mai analizeaza situatia si ASCULTA-TI INIMA >>! :* fundita?

| Nicollettaa explică (pentru șnițăl28):

Ms pentru raspuns. Da iti dau. Ieri de exemplu l-am sunat sa ii cer numarul unui prieten comun sa vad daca mi-l da ( baiatul respectiv a vrut sa aiba o relatie cu mien mult timp). L-am cautat pe fostul sub pretextul acesta sa vad daca e gelos. Si mi-a spus sa fac rost de numar din alta parte ca nu mi-l da, ca ce am eu de vorbit cu ala. Dar apoi mi-a spus sa nu il mai caut vreodata. Ce sa mai inteleg? Ce crezi ca ar trebui sa fac?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate vrea ceva mai mult de atat, cine stie.
Parerea mea este ca vrea sa te faca doar geloasa.
Te pup!

| AndaluziaM a răspuns:

Eu cred ca inca nu-i ceva sigur la cei doi dar asta-i inceptul celor doi asa fac baieti se plictisesc de una trec la alta

| Nicollettaa explică (pentru AndaluziaM):

Ea e prietena mea cea mai buna, sunt sigura ca nu ar face asa ceva. Ea stie ca inca mai am sentimente pentru el. In ea am incredere totala, dar nu stiu ce sa cred cu privire la comportamentul lui. Mi se pare cam ciudat ca vorbeste cu ea si despre mine, despre ce a fost intre noi. Nu mai inteleg nimic

| AndaluziaM a răspuns (pentru Nicollettaa):

Ea nu dar el da,, lol

| costinel1991 a răspuns:

Cine stie poate vrea si el ceva de la ea, ce conteaza ca are prieten; daca il duce capul obtine tot

| Nicollettaa explică (pentru costinel1991):

Posibil. Ideea e ca el nu o cunoaste personal doar eu vorbit la telefon. Nu stie nici macar cum arata. Doar el stie ce gandeste, ce e in capul lui si ce vrea

| violeta2966 a răspuns:

Draga mea, daca fostul tu vorbeste tot mai mult cu cea mai buna prietena a ta de cand voi doi inca erati impreuna inseamna ca el te insela pe la spate cu acea fata.Credema stiu cum te simti deoarece am fost in aceeasipozitie ca tine si am avut dreptate ca ma insela, dar ce este si mai uimitor este ca ma inselase de mai multe ori
Sa nu fii dezamagita de tine, este bine ca te-ai despartit de el. Nu merita o fata ca tine. Sper a te-am facut sa te simti mai bine.