| keybyeTeQuila a întrebat:

Buna fostul meu iubit s-a intors si mie imi place de el ce sa fac? il privesc si cum sal recuceresc?

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Ai putea să începi prin scrierea corectă a cuvntelor.
Iar dacă mai foloseşti câte-o virgulă, pe unde ar fi cazul, să ştii că nu-ţi vine mai mult factura la internet.

| zxzx a răspuns:

Tate, cur...

| Youcandoit a răspuns:

Vezi mai intai daca si lui ii mai place de tine si daca da da-i de inteles ca si tu il placi, daca nu cucereste-l cum l-ai cucerit si prima data.happy

| AAlleexxx a răspuns:

Fa sex cu el

| geo1200 a răspuns:

La fel ca prima data (cand aveai in ochi o intreaga lume colorata) laughing