| bombo9 a întrebat:

Cum sa-l recuceresc pe fostul iubit? voi ce intrebarii-ati pune dupa ce vatzi despartit?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Pai incepand cu ce faci, cum iti vezi viata dupa ce nu am mai fost in ea, daca este fericit, si iti dai si tu seama daca ia mers bine, si chestii trestii daca el poate iti va da de inteles ca ii merge prost si atunci incearca sa ii mai propui sa va mai acordati o sansa. dar faza este ca in general odata certati.probabil v-ati despartit dintr-o greseala a unuia, ei unul dintre voi sufera si nu stiu daca o sa va mai mearga bine relatia.deja probabil ca la el sa instalat o raceala fata de tine, tu poate ca tii la el, dar el daca a mai avut pe altele posibil ca sa nu se mai poarte cu tine cum se purta inainte.mult succes

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu de obicei cand ma despart de o fata e clar ca o vom lua pe drumuri diferite. Daca e sa revin asupra deciziei va fi doar in cazul unor schimbari de caracter, iar acestea au loc in ani. Depinde mult de motivul despartirii. Daca a fost vina ta il cauti si vorbesti cu el intre patru ochi. Ii spui sincer ce simti. Daca a fost vina lui nu are rost. Daca e sa te iubeaca va face el pasul important si iti va arata ca regreta mult si ca te iubeste.

| A. a răspuns:

Capteaza-i atentia.
Afla ce`i place.
si discuta
despre lucrurile care ii plac.
succes.