| anonim_4396 a întrebat:

fostul meu prieten cu care am fost acum un an si ceva... l'am avut la ignore...ca m-am certat cu el na infine. si acu cateva zile am fost intr'un club mai multi si era si el si la dans tot langa mine venea si ne tineam toti de mana iar el langa mine:Xdar cand ne'am certat acum un an si ceva mi-a zis ca n'o sa mai fie nimic intre noicrying
l'am scos de la ignore si mi-a dat accept... ce credeti? oare mai e suparat sau mai vrea oare sa vb; easca cu mine? please help sad

Răspuns Câştigător
| toxik a răspuns:

V-ati certat demult.ce e fost a trecut. poate n`o sa vorbeasca cu tine cum vorbea la inceput dar el numai este suparat pe tine happy ati fost impreuna si v-ati despartit, este un lucru normalhappy nu are de ce sa-ti poarte dusmanie toata viatawinking

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca a venit langa tine si tuh simti ca inca mai e atras de tine mai e o sansa.

| BroascaCuElice a răspuns:

Pai vb cu el si vezihappy

| Millis a răspuns:

Nu cred ca mai e suparat, odata ce a venit langa tine poate vrea sa te recastige, sigur ii pare rau ca v-ati despartit si si-a amintit toate clipele frumoase petrecute cu tine, bafta cu el daca e ceva poti sa-mi trimiti mesaj privat :*.

| AndreeaPucca a răspuns:

Pai probabil mai vrea sa vorbeasca cu tine daca a venit langa tine. happy.