| anne_6845 a întrebat:

Deci pana la urma am mers de 1 mai cu "baietii din cartier" si normal ca au mai fost si fetehappy si a venit si "el" fostul meu prietenhappyeu ink tin la elsad si ne tot jucam carti pe pedepselaughing si cand trebuia el sa imi dea pedeapsa mie tot timpul imi dadea usor: fa cartile, adu'mi sucul "ala" si tot d'astea.cand ma puneam pe patura venea langa mine si ma tot lua de mana sau imi inchideam ochii ca eram obosita si vroiam sa dorm si el nu ma lasa ca tot ma pisca sau facea el ceva.er vb ca ramanem cativa peste noapte si l'am intrebat daca vrea sa ramana si a zis ca da.cu mine atat de furmos se purta. pe celalalte fete le injura sau isi batea joc de ele(ieri) si cu baietii la fel. a mai venit un baiat din alta gasca sa vada ce facem si ei se cunosteau si baiatul respectiv tot vrajea la mine si asa suparat se uitalaughing ce ziceti? ce e cu el ca nu inteleglaughing el mai tine ink la mine? si oricum el stia ca voi merge cu astia din cartier de 1 mai si cand a aflat asta a zis ca vine si elstraight face

oare mai tine la mine?worried

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca inca mai tine la tine thinking unele gesturi ma cam pun pe ganduri tongue.

| HBK a răspuns:

Poate a revenit la sentimente mai bune, dar mai bine fii tu mai precauta dinainte, ca nu stii ce-i poate pielea si ce are de gand de fapt.

| anad a răspuns:

S-ar parea ca tu mai tii la el si ai vrea sa va impacti. Dupa felul cum s-a purtat si el cred ca vrea asta. Mai dati-va o sansa ca nu aveti ce pierde.

| Veve :X a răspuns:

Pai daca il intrebi personal daac mai tine la tine, oare te`ar papa?batting eyelashes eu zic ca nu. asa ca fa`ti curaj si du-te si ia`l la o mica discutie.

Bafta :*

| MsGringer a răspuns:

Pai uneori sentimentele revinsmugwinking

| anducu a răspuns:

Cu siguranta!

| anducu a răspuns:

E bine sa afli. daca mai tine la tine. daca tu maitilael.nu vad de ce nu incercati sa fiti din nou impreuna. sentimentele revin, cam intotdeauna, asa ca merita s incerci. nuiti ascunde sentimentele. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba`l... eu unul nu-l cunosc ca altfel l`as intreba tongue