| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA Imi place de un baiat, am 17 iar el are 16 nu cred ca. conteaza asa mult varsta sunteti de acord? Acum un an mi.a marturisit ca ma place mi.a cerut nr de telefon. in acel moment nu eram interesata asa ca nici nu l.am bagat in seama (eram indragostita) de un baiat care s-a dovedit a fi un nesimtit... el s-a despartit de o fata si am inceput sa vorbim el inca era indragostit. dorea doar sa o uite. dar nu am fost niciodata impreuna. Revenind acum vorbesc din nou cu acel baiat si nu stiu ce sa fac sa imi spuna din nou ca ma place sa imi ceara nr de telefon mereu trebuie sa incep eu conversatiile... SFATURI CEVA? + a facut cateva apropouri. FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar vorbim. bine mereu trebuie sa incep eu conversatie si facebook sau pe orice altceva si dupa vorbim... nu stiu cum sa imi dauy seama daca ma place. sa il pun la incercare? adica cum...

| MorenytaShuttUp a răspuns:

Se spune ca ai doar o sansa adevarata in viata si daca ti-ai ratat-o, asta e. Ea nu se intoarce pentru tine. Asa si in cazul tau. Baiatul a incercat, tu n-ai vrut, nu mai incearca a doua oara. De ce sa se umileasca in fata ta? Ti-ai ratat sansa scumpo. Ce poti tu sa mai faci acum este sa-l cauti tu, sa-l bagi in seama si sa bati apropouri, dar ai grija ca e posibil ca si el sa-ti faca cum i-ai facut si tu lui acum ceva timp. Ai grija. Bafta! :*

| Yule a răspuns:

Fa tu primul pas!