| boomoom a întrebat:

Buna!{funda} pentru inceput, sunt inlove dar nu vreau sa arat asta (chiar daca sunt cu acel baiat,)deocamdata< dar, pentru inceput, as dori cateva statusuri care sa aiba acest subinteles dar{ehh...ca il plac/iubesc.in fine dar sa nu stie exact.ehh.poate se preface}get it? sper ca m-am facut inteleasa.

promit fundita

1 răspuns:
| vio2006 a răspuns:

Daca ii spui (sau ii arati) ca-l iubesti si nu-ti raspunde la fel, ori nu te iubeste, ori nu te merita! Deci...iti pierzi vremea cu el!