| anonim_4396 a întrebat:

as dori niste statusuri mai triste adica eu plac un baiat el stie dar vreau sa ma placa si el...nu gasesc statusuri potrivite,va rog frumos. dau funda+ multumesc anticipat+kiss`!

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Decât prin status, nu mai bine i-o spui în faţă?

| Soborigozaur a răspuns:

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi

Era o data o fata Ea s-a indragostit de el si ii era frica sa ii spune asa ca a asteptat ani si ani si nu i-a spus. Intr-o zi cand fata s-a hotarat sa ii zic, a auzit de la colegii ei ca baiatul a plecat din oras Ea a plans si ii parea rau ca nu i-a zis ca il yubeste sad

Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Pti Avea

cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac.cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc...cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd...iar acum cand te-am pierdut, mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata

eu il iubesc asa mult si el nu vede

sper sa-ti placa