| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna funda urgent o persoana care are cancer la san si a facut 3 preinfarturi si care a afuns la spital si a intrat in coma cerebrala isi mai poate reveni? Mie mi se pare cam ciudat adica nu prea are cum mai ales ca aseara pe la 7 a ajuns dupa cum am mai spus in coma cerebrala si azidimineata pe la vreo 11 era afara cu prietenele se poate asa ceva?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista termenul de coma cerebrala. Ori ai inteles gresit, ori te-a mintit.

| foxi a răspuns:

Imposibil!

| Whatthehell66 a răspuns:

Ghost!devil =)

Mi se pare cam ciudata povestea ta. dar nu ma deranjez sa o si inteleg. mai stiu oameni de genul asa ca,,, nu te obosioh go on

| danielagoldica a răspuns:

Pe fata ta scrie '' Celapadie''

| catalin94 a răspuns:

Daca intri in coma cerebrala 1 din 10 oameni isi mai revin...si asta se intampla cu greu

| catalin94 a răspuns:

Fata a vrut sa spuna hemoragie cerebrala... odata ce ai hemoragie cerebrala ai intrat in coma, poate nu s-a exprimat bine, doar nu e doctor...

| hhhdd a răspuns:

Cum adica seara la 11 era in coma si dimineata era cu prietenele afara?straight face