| Erik_7239 a întrebat:

Funda + Vot >= Cum fac o fata sa rada, sa se simta bine langa, precizez ca-i place sa rada de oameni, si rade la glume seci dar amuzante,. mi-ar prinde bine un sfat, sau ceva glume, care le pot face la inceput pana incalzesc atmosfera, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alessio_8778 a răspuns:

Cand esti cu ea, sfatul meu e sa faci glume pe seama celor din jurul tau, dar atentie sa nu treci la limita nesimtirii, fii finut dar si sarcastic apoi tachineaz-o putin sa ii vezi reactia, fetelor le place sa fie tachinate (marea majoritate). glumele vin din inspiratia proprie, sa nu faci glume cautate pe google ca ai sa te faci de ras. 1 pentru ca nu te caracterizeaza si 2 le stie multa lume si ai fi neoriginal, glumele se fac dupa atmosfera din jurul tau si dupa felul cum te simti, nu la comanda si nici de pe net, si daca faci asa fata o sa vada ca esti original in felul tau si o sa se simta bine

5 răspunsuri:
| mykydutza001 a răspuns:

Razi tulaughingsi o sa rada si eabatting eyelashes

| cec955 a răspuns:

Marihoana

| ncis a răspuns:

Pai discutati despre ceva ce aveti in comun... si o sa radeti mult.

| Yvonne_7868 a răspuns:

Fi tu insati! Vorbeste despre orice cu ea, si simte'te deskis si relaxat. Daca vrei in mod special sa fi amuzant nu iti va iesi. Trebuie doar sa fi tu insati!