| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste glume amuzante, ca sa o fac pe fata de care imi place sa rada big grin Funda Scz de categorie

Răspuns Câştigător
| ooLaviii a răspuns:

Http://www.bancuri.us/ sau http://www.clopotel.ro/fun/bancuri.html. succesc Funditssa?;;)

4 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Eu ti-as da un sfat mai bine ai povesti niste intamplari din viata ta mai amuzante.

| TheBloodyRoses a răspuns:

Daca ai vrea sa o faci sa rada ti-as sugera niste peripetii amuzante de-ale tale.Cred ca ar amuzao mai tare ca niste bancuri. Sper ca ti-am fost ajutor big grin.

| Goguletzu a răspuns:

Ii zici ca are ochii frumosi pacat ca se uita unul la altul sau ii zici ca are parul frumos pacat ca ii iasa din nasrolling on the floor))

| adytza0700 a răspuns:

Cornel are coarne, iar Costel are coaste.
FUNDA