| Diana0000 a întrebat:

Hmm, am o relație de un an și câteva luni, eu împreună cu prietenul meu Radu, ne-am propus să "experimentăm" și noi ceva. Într-o seară, m-am dus la el și era o atmosferă destul de romantică. Ne sărutam, mângâiat și a început să coboare ușor mâna și s-o bage în pantaloni. Se juca cu degetetul pe clitorismul meu și ușor a băgat și degetul. La început durea oarecum, dar după nu se mai simtea. A băgat de vreo câteva ori după s-a oprit. Dupa o săptămână a venit el la mine și iar mi-a băgat mâna în pantaloni. Nu m-a durut, n-am simțit nimic ca și cum m-ar dezvirgina, dar după vreo 5 minute după ce s-a oprit, am observat că-mi curge sânge. De ce? Este posibil să nu mai fiu virgina? Nu a fost prima data când am facut asa. Și din câte știam eu, trebuia să simt ca se rupe acel himen și să ma doară, câtuşi de puțin, dar nimic. Ce vrea să însemne asta, sunt sau nu virgină?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil sa-ti fi lezat doar himenul fara a-l rupe de tot si din aceasta cauza sa se fi produs acea mica sangerare.Chiar si in aceasta situatie tu ai ramas virgina.Virginitatea ai sa o pierzi la de florare/dez virginare cand va patrunde in vaginul tau un penis real care daca va fi suficient de gros va rupe si indeparta in totalitate himenul.Pana atunci chiar si practicand mastur barea intravaginala vei ramane in continuare virgina.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai esti.Adio virginitate.Macar o facea-ti normal.Stiati o treaba.

| catapinguu a răspuns:

Buna Diana, daca spui ca a mai facut asta si ca la inceput a durut si apoi nu iar apoi ti-a curs sange NU mai esti virgina! happy