| ZorroZ a întrebat:

O sa va spun ce mi s-a întâmplat. Într-o zi prietena mea a venit la mine acasă sa o ajut cu un proiect. Am stat noi ce am stat și după aia am început sa ne sărutam și a băgat mana ușor prin pantaloni și mi-a făcut oral și **** mai direct spus. Ziua următoare a venit din nou la mine acasă și am făcut sex anal și fără sa vreau am băgat penisul în vaginul ei dar foarte puțin. Credeți ca sperma a rămas pe capul penisului? (Am uitat sa menționez ca mi-am îngrijit penisul de când m-a masturbat)

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce ar trebui sa te intereseze in mod real intr-o asemenea situatie este ceea privind in ce moment al ciclului menstrual era in acel moment colega ta. Posibilitatea de a se forma o sarcina exista numai.doar in cazul in care sperma ajunge IN VAGIN intruna sau in toate cele 4-5 zile apartinatoare de PERIODA FERTILA. In cazul in care prietena ta NU a fost in perioada fertila a ciclului menstrual in mod sigur si categoric NU se poate forma sarcina Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu cred ca a ramas ca nu ai scris ca ai ajaculat inainte sa o bagi putin in vagin.

| ZorroZ explică (pentru MihaiNicu23):

Nu, am dat afară în ziua în care mi-a făcut oral și a doua zi când am făcut sex am băgat o fără sa vreau în vaginul ei. Crezi ca poate rămâne însărcinată? (Mi-am îngrijit penisul de când a făcut oral adică l.am spalat, etc)

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca ai atins vaginul imediat dupa ejaculare fara sa te speli cu apa si sapun in prealabil sau sa urinezi exista ceva sanse sa ramana asta daca iubita ta a avut ghinionul sa fie intr una din zilele fertile. In cazul in care ai igienizat zona corespunzator dupa ejaculare nu se intampla nimic. Daca nu s-a ajuns la finalizarea actului sexual atunci nu trebuie sa ti faci probleme. Numai bine