| Tzucu a întrebat:

Buna!

Ieri am avut poza cu un coleg la avatar [de care-mi place]
si el avea o poza cu mine si cu inca o colega, si dupa aceea mi-am pus-o eu.
si

il intrebasem "nu are nimic daca am pus poza asta la avatar?"

zise : "Nunu "

SI...azi la scoala toti baietii din clasa mea au sarit cu gura pe mine

"dada stai cu el, stai cu el, recunoaste"

el nu o zis nimic

apoi imi spune un coleg, ii adevarat ca stai cu el ca el asa mi-o zis mie
si l-am intrebat
si o zis ca o zis doar la misto, si cand am vrut sa-l trag afara sa-l intreb nu a vrut sa vina, apoi dupa 5-6 minute a venit el si m-a intrebat ce-ai vrut sa-mi zici, asa...

dupa aia dupa vreo ora vine pe la mine
si zice hai iubito la tata
si chestii
sau am vrut sa-i iau esarfa de la gatul unui coleg si mi-a dat peste mana rolling on the floor
asta a fost raised eyebrows
laughing

pai as vrea sa stiu daca el vrea sa stee cu mine sau nu.

voi ce credeti?

Si inca o rugaminte, cum sa fac sa-i zic ca-l plac, fara sa o fac pe "disperata"

big grinbig grin

dau funda, si multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| crazyfun a răspuns:

Pai eu zic ca te placewinking si ca aveti sanse, daca totul e adevarat din ceea ce ai zis si cu putina rabdare eu zic ca iese ceva; x :* si daca vrei ca tu sa faci primul pas lasa-mi un id ca sa vb mai pe indelete sa iti explic cum sa faciwinking...

1 răspuns:
| Alissya97 a răspuns:

Hey! Parerea mea este ca te place tongue
Hah ce glumet e rolling on the floor
,, hai iubito la tata'' laughing
smug I-auzi... Te place tongue
Pai fi tu tongue nu incerca sa pari altcineva, fii tu insati, vorbeste cu el deschis, spune-i ca tii mult la el, intreaba-l ce simte el pentru tine si vezi ce iese; x
Bafta :*

Funda big grin?