| Tzucu a întrebat:

Buna!

Ieri am avut poza cu un coleg la avatar [de care-mi place]

si el avea o poza cu mine si cu inca o colega, si dupa aceea mi-am pus-o eu.

si

il intrebasem "nu are nimic daca am pus poza asta la avatar?"

zise : "Nunu "

SI...azi la scoala toti baietii din clasa mea au sarit cu gura pe mine

"dada stai cu el, stai cu el, recunoaste"

el nu o zis nimic

apoi imi spune un coleg, ii adevarat ca stai cu el ca el asa mi-o zis mie

si l-am intrebat

si o zis ca o zis doar la misto, si cand am vrut sa-l trag afara sa-l intreb nu a vrut sa vina, apoi dupa 5-6 minute a venit el si m-a intrebat ce-ai vrut sa-mi zici, asa...

dupa aia dupa vreo ora vine pe la mine

si zice hai iubito la tata

si chestii

sau am vrut sa-i iau esarfa de la gatul unui coleg si mi-a dat peste mana rolling on the floor

asta a fost raised eyebrows
happy

pai as vrea sa stiu daca el vrea sa stee cu mine sau nu.

voi ce credeti?

Si inca o rugaminte, cum sa fac sa-i zic ca-l plac, fara sa o fac pe "disperata"

big grin

dau funda, si multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| alynutza a răspuns:

Era geloz la faza cu esarfa zic euhappysi arata-i ca il placi prin chestii simplehappyde ex la sport cand faceti echipe alege-l pe el primul dintre baietibig grinsau nu stiu chestii de genuhappyca sa te duci la el si sa ii spui ca iti place de el mi se pare un pic exagerathappylasa-l sa vina el sa iti spuna ca ii place de tine (asta in caz ca ii place)tu doar incepe joculbatting eyelashes funda?

2 răspunsuri:
| Tinusikk a răspuns:

Eu cred ca-i placi doar ca nu a avut curajul sa ti-o spuna, trebuie sa-l mai intrebi odata...si daca el spune "da" atunci spune-i si tu "da" si totul se va rezolva de la sine

sper sa te ajute

pOp :*

| anqutsel a răspuns:

1 ca o observatie nu mai lasa atatea spati cand scrii...sa revenim la subiect. Spune-i cred ca te place 100%. Din moment ce ti-a zis asa.Fii tu daca reusesti asta nu o sa pari diesperata. Te pup dulke