| Sandra_9151 a întrebat:

Buna ieri am eshit cu baiatul care il plac, si varu lui, am discutat si la un moment varul lu baitul care il plac m-i-a zis ca baitu acesta care il plac mi-a zis ca noi ne intalnim ne potrivim nu stiu ce sa cred iar azi cind m-am vazut cu el mi-a zis ca nu mai este impreuna cu prietena lui si nu va mai fii intr-un fel mi-a dat cuvintul acum ce as putea face s-a fiu cu el' si el acum nu are prietena deja cum sa fac si eu sa fiiu cu el?

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Invata sa te exprimi si sa scrii corect, ca nu se intelege nimic din ceea ce spui.Intai iti faci lectiile si pe urma treci la dragoste.ca ai sa ramai analfabeta.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pai... daca te vezi cu el si arata ca vrea sa fiti impreuna ar trebui sa spui da, daca vrei sa fii cu el. Daca nu, atunci cand va vedeti poti sa arati ca ai vrea sa ai o relaite cu el!

| Quicky a răspuns:

Fa ce iti spune inima ta. Poate unii posteaza aici din rautate tragandu-te pe tine in jos. Tu trebuie sa fii stapana deciziilor tale. Sper ca te-am ajutat

| CrisDdf a răspuns:

Doamne iarta-ma! x_x Cati ani ai fetitoo? x_x.Sa`mi bag picioarele.Nu inteleg nimic! Invata sa scrii!

| Sandra_9151 explică:

Da dar aicea este o problema staul ma critica ca sunt curva ins-a nu este asa nu am avut relati cu nimeni si el stie de asta 'si ar putea sa nu vrea sa fie cu mine'doar sa ne vedem'cu asta ce pot face?