| ionutrock a întrebat:

ieri am facut cu prietena mea, sex cu prezervativ. La sfarsit am vazut ca, curge ceva alb din ea. prezervativul nu s-a spart si nu a dat pe langa. Ce este? Cel mai bun raspuns primeste funda happy

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si cum spanac v ati apucat de sex cand nu ai nici cunostintele de baza?

lichiul ala este secretat de vagin in scopul lubrefierii

| lizy12iul a răspuns:

Este secretia ei, cum ai tu asa are si ea, este normal happy

| Emilian65 a răspuns:

Daca prezervativul nu s-a spart si sperma nu curge pe langa el, aceea scurgere pe care o are fata, este lchidul care-l are o fata dupa sex, asemanator spermei la barbati.

| grab a răspuns:

Sa zicem ca s-a prefacut din incolor in alb ceea ce se cheama lubrifierea vaginala.
e ca si cum faci chec, pui albusurile incolore in castron si dupa 3 minute de mixer devine ceva alb si laptos. succes!

Răspuns utilizator avertizat
| NoName0x0 a răspuns:

Vaginul femeii se lubrifiaza, acea secretie era lubrifiant natural.

| Quassaar a răspuns:

In afara faptului ca vaginul secreta un lichid de lubrifiere, atunci când femeia are orgasm eliberează un lichid asemanator bărbatului când ejaculează. Asta da nota ca prietena ta s-a simțit foarte bine cu tine. happy

| Anonymous1995 a răspuns:

E ceva normal, stai linistit e lichid lubrifiant

| razvan168 a răspuns:

Isotrexin gel, e bun pentru cosuri, daca il cumperi sa citesti cu atentie informatiile