| anonim_4396 a întrebat:

Din ce motive se poate rupe un prezervativ? Ca tot am vazut prin diverse intrebari..."s-a spart prezervativul"

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca e expirat, fiindca a avut un defect din fabricatie, fiindca nu a fost pus corect (nu s-a lasat destul spatiu la varf pentru a se strange sperma), fiindca actul sexual a fost prea brutal (sau pasional), fiindca fata nu a fost suficient lubrefiata si l-a raschetat, fiindca barbatul are penisul prea mare si prezervativul nu este de dimensiunea potrivita.

| adi4ever a răspuns:

Pai daca va caliciti la bani si va luati punga de aia la 1 leu e si normal sa se sparga mai bine te protejeaza o meduza decat prezervativele alea ieftine

| dydy22 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie de calitate buna, 2 rand trebuie sa stii sa il pui si al 3 este ca fata sa fie umeda jos, eu am patit-o

| kennyspark a răspuns:

Calitatea e pricipala cauza pentru care se rup... si se mai rup ca sa le mearga bine si afacerile cu biberoane nu doar astea cu prezervativrbig grin

| nicolll a răspuns:

Nu este adevarat cu calitatea ...acum nu vreau sa fiu... dar la mine s-a spart durex anul trecut, am avut noroc cu pilula de a 2 zi, chiar nu cunosc motivele pentru care sa se sparga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prezervativul se poate rupe deoarece nu este folosit cum trebuie