| anonim2533 a întrebat:

Buna!
Ieri am facut o cu prietenul meu dupa 3 saptamani, dar din cauza supararilor si stresului pe care il are, i-a pierit repede cheful, iar eu l am inteles, nu am avut o problema cu asta, desi eu mi as fi dorit sa o facem mai mult. Dupa ce am terminat ma durea burta, aceeasi senzatie de durere ca in momentul primei zile de menstruatie. Nu ma doare tot timpul, doar uneori si atunci doare un pic cam tare, si azi la fel ma durea, de ce oare? Este din cauza ca a vrut el sa ne oprim?

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca amandoi ati fost prea excitati si in acest caz actul sexual a fost mai dur decat de obicei.