| georgiana5577098 a întrebat:

Buna! Ieri am fost in ziua ovulației si am observat ca in secreție sa afla si sange. Sunt pete maronii pe lenjeria intima si chiar nu imi pot explica de ce. Înainte nu am mai avut aceste secreții maronii la ovulație. Tin sa menționez ca in ultima perioadă mi se pare ca am inceput sa urinez mai des, iar contactul sexual a fost protejat. Ultimul a fost pe 10 ianuarie, iar pe 11 mi-a venit menstruația (neregulată de obicei) si prietenul meu nu a ejaculat in mine. Imi poate explica cineva ce se întâmplă?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu ai nici un alt simptom, nu ai de ce sa te ingrijorezi, intre 9% si 14% din femei au parte de sangerare la ovulatie.
Daca ai dureri,crampe sau altceva,ar trebui sa mergi la medic pentru ca organismul nu poate vorbi, el doar iti da semnalele si tu trebuie sa ai grija de el.
Ca sa stii mai multe si sa intelegi ce se intampla, citeste, te rog mult, acest material:
https://www.sfatulmedicului.ro/......tiei_17916

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un medic ginecolog sigur i ti va explica dar mergi la el?