anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am fost la ziua unui baiat pe care il plac si a mai venit si o fata pe care eu cred ca o place dar nu sunt sigura. Stiu sigur ca prietenul lui cel mai bun si varul lui (la care el tine foarte mult) o batjocoreau intruna si se prefaceau ca nu ii stiu numele,iar baiatul asta nu facea nimic ba mai mult si el le tinea isonul la astia. El a lovit-o din greseala si nu si-a cerut scuze decat dupa vreo ora. Apoi a venit cu prietenul lui si i-au zis asa in gluma "numele ei" s-a suparat? Si radeau. Dar apoi baiatul a inceput sa se dea la ea si sa o tachineze (sa se "bata" cu ea). Cu mine in schimb a fost mai calm adica jucam fotbal si spunea ca joc bine si cand a sunat mama sa ma ia el mi-a luat telefonul si a convins-o sa ma mai lase. In plus mama lui ma place mult si am auzit cum,atunci cand vorbea cu mama mea, mama lui spunea ceva rau despre fata asta. Eu am mai avut treaba cu el in trecut si cand eram copii. Jucam un joc si era un baiat care era cu una foarte tare si a lasat-o pentru o cu.a si el a zis ca parca e vorba de el. A si prietenul lui si varul lui ma plac (suntem prieteni). Imi puteti va rog clarifica situatia? Ce inseamna toate astea? Ofer funda multumesc!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Să mor dac-am priceput ceva...